Zákaznická podpora

Nastartujte svou kariéru u nás!

Máte jedinečnou příležitost podílet se na začínajícím online projektu.
Hledáme týmové hráče, pro kterého je zákazník vždy na prvním místě!

Náplň práce:

  • telefonická komunikace se zákazníky (příchozí a odchozí hovory), dokumentace úkonů v ticketovacím systému,
  • práce v backoffice Apollo online,
  • předschvalování uživatelů pro AML kontrolu (práce s různými registry na webu),
  • příjem, zpracování a řešení požadavků od zákazníku,
  • tvorba dokumentace,
  • dohled nad monitorovacími systémy,
  • správa výpočetních systémů.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou (vhodné pro absolventy),
  • velmi dobré komunikační schopnosti,
  • výborná čeština, angličtina výhodou,
  • prozákaznický přístup,
  • příjemný hlas,
  • schopnost usmívat se do telefonu:-).

Výhodou:

  • zkušenost na obdobné pozici a práce v ticketovacím systému.

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu,
  • vzdělávání a školení,
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí,
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi,
  • unikátní příležitost přispívat k rozvoji vysoce inovativních produktů v zajímavém oboru,
  • stravenky a MultiSport karta po zkušební době,
  • 5 týdnů dovolené, sick days,
  • občerstvení na pracovišti.

Chcete mít pravidelný přehled?

new_cz_online_banner.png