Technická podpora L1

Hledáme kolegu, který se bude podílet na technické podpoře našich zákazníků.

Vítáme nové kolegy se zájmem získávat nové zkušenosti a průběžně rozvíjet své schopnosti.

Pokud Vás baví svět IT a komunikace s lidmi Vám není cizí, pak jste to právě Vy koho hledáme!

Náplň práce:

  • telefonická a emailová komunikace se zákazníkem,
  • tvorba dokumentace,
  • dohled nad monitorovacími systémy,
  • správa výpočetních systémů.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (vhodné pro absolventy),
  • AJ alespoň psanou formou,
  • všeobecný přehled v IT,
  • ochotu pracovat na různé směny - oddělení funguje 24/7,
  • velmi dobré komunikační schopnosti,
  • pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu,
  • vzdělávání a školení, kurz AJ,
  • přátelský mladý kolektiv,
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi,
  • směny možno volit dohodou,
  • balíček benefitů (stravenky a MultiSport karta po zkušební době, 5 týdnů dovolené, sick days, firemní akce...)

Chcete mít pravidelný přehled?

new_cz_online_banner.png