Specialista podpory koncových uživatelů

Hledáme spolehlivého parťáka, který je pečlivý a dotahuje práci do konce. Jsi komunikativní a rád pomáháš ostatním kolegům s IT vybavením? Staň se součástí našeho týmu!

Náplň práce:

  • instalace, správa a servis koncové výpočetní techniky (PC, notebooky, tiskárny, mobilní zařízení atp.),
  • řešení závad ve spolupráci s externím dodavatelem,
  • údržba PC vybavení kolegů (pomoc při závadách PC, systému),
  • psaní dokumentace na interní Wiki,
  • a správa skladu IT vybavení.

Co očekáváme:

  • laskavého kolegu, který umí jednat i s „netechnicky“ založenými lidmi,
  • všeobecný přehled v IT a ochotu učit se nové věci,
  • ovládáte správu OS Windows a kancelářských aplikací MS Office, včetně nástrojů pro vzdálenou správu koncových zařízení,
  • pečlivost a samostatné myšlení,
  • schopnost zorganizovat si práci a dodržovat priority a termíny,
  • umíte IT problémy analyzovat a navrhnout řešení,
  • AJ na komunikativní úrovni.

Výhodou:

  • znalost linuxových OS, ERP systému Helios Orange a Helios Easy,
  • znalost a problematiky licencování SW a správy sítě na bázi protokolu TCP/IP,
  • schopnost napsat skript v Bashi, PowerShellu nebo Pythonu.

Co nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, sickdays, občerstvení na pracovišti, stravenky, MultiSport atd.),
  • možnost profesního růstu, vzdělávání,
  • neformální, přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu,
  • místo pracoviště Praha, metro C – Chodov.

Chcete mít pravidelný přehled?

new_cz_online_banner.png