IT Administrátor

Do našeho IT oddělení hledáme kolegu nebo kolegyni se seriózním přístupem, smyslem pro zodpovědnost, ochotou učit se novým věcem a s nadšením pro IT a nové technologie.
Budeš součástí týmu, který je srdcem naší organizace a jako takový má zodpovědnost za provoz infrastruktury a její rozvoj.

Náplň oddělení:

  • správa linux serverů, infrastrukturních technologií a databází,
  • instalování a konfigurace produkčních technologií,
  • zajišťování spolehlivého a bezpečného chodu našich aplikací,
  • poskytování 2. úrovně podpory při řešení incidentů a problémů našich systémů,
  • rozvoj infrastruktury o nové technologie.

Aplikace / technologie, které používáme:

  • OS Linux,
  • OS Microsoft Windows,
  • MySQL, PostgreSQL,
  • Wildfly,
  • Ansible,
  • HAProxy,
  • OpenVPN,
  • Virtualizační technologie (KVM, Proxmox).

Co očekáváme:

  • praxi v administraci Linuxu,
  • schopnost číst a rozumět logům všeobecně,
  • schopnost psát scripty v BASH,
  • základní znalost SQL,
  • komunikační schopnosti a týmovou spolupráci, odpovědnost, systematičnost, důslednost a proaktivní přístup,
  • aktivní přístup, zájem o svěřené úkoly a konstruktivní optimalizace již fungujících řešení,
  • znalost anglického jazyka na střední komunikativní úrovni.

Výhodou:

  • zkušenost s administrací LAN, znalost TCP/IP a všeobecný přehled v síťových technologiích (princip firewallu, routingu atd.),
  • zkušenost s automatizačním nástrojem Ansible,
  • administrace vysoce dostupných prostředí,
  • znalost programovacího jazyka Perl, Python, PowerShell.

Co nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, sickdays, stravenky, MultiSport atd.),
  • možnost profesního růstu, vzdělávání,
  • neformální, přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu,
  • místo pracoviště Praha, metro C - Chodov.

Chcete mít pravidelný přehled?

new_cz_online_banner.png