Key Account Manager

Do našeho obchodního oddělení hledáme kolegu nebo kolegyni se seriózním přístupem, smyslem pro zodpovědnost, ochotou učit se novým věcem a nadšením pro hry, IT a nové technologie.

Náplň práce:

  • všeobecný přehled nad fungováním obchodního oddělení,
  • částečná správa našich produktů a orientace v nich,
  • péče a podpora pro naše VIP zákazníky,
  • dotahování zakázek obchodního oddělení,
  • zajištění spokojenosti našich zákazníků.

Co očekáváme:

  • praxi na obdobné pozici,
  • obchodního ducha,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • spolehlivost, příjemné vystupování,
  • schopnost práce samostatně ale i v týmu.

Co nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, sickdays, stravenky, MultiSport atd.),
  • možnost profesního růstu, vzdělávání,
  • neformální, přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu,
  • místo pracoviště Praha, metro C - Chodov.

Chcete mít pravidelný přehled?

new_cz_online_banner.png